מאת : מיקי דן
21.06.2017

הכרויות – בטוחים שתתאהבו

גם אתם לפעמים מקבלים את ההרגשה כאילו עולם הדייטים הוא סופרמרקט, ואתם צריכים רק לבחור מבין האפשרויות את הסל שלכם? ההיצע הרב, השפע והמגוון של עולם ההיכרויות עשויים לבלבל כל אחד. אבל אל תיבהלו! בדיוק מהסיבה הזו כדאי לבחור היטב באיזו דרך לבצע הכרויות איכותיות, שתואמות את מה שאתם מחפשים. הכרויות

הכרויות מכל המינים

כולם מחפשים משהו. חלק רוצים קשר קינקי ודיסקרטי, אחרים מחפשים הכרויות למטרת נישואין והקמת משפחה, חלקנו בכלל מעדיפים הכרויות למטרת סקס בלבד, אולי אפילו בדיסקרטיות, ויש גם הכרויות שמובילות לידידות נפש אמיצה. ברגע שתבינו איפה אתם עומדים על הסקאלה הזו, ומה אתם מחפשים בסופר הגדול של החיים, תגלו אילו הכרויות מדהימות מחכות לכם מעבר לפינה - ואז תוכלו להסתער על הכרויות מהסוג שלכם בדיוק... ולהתאהב.

לעשות מצווה

זוכרים שפעם היו שדכנים, שמטרתם הייתה להכיר בין שניים בתשלום, מתוך תקווה כי אלו ימצאו חן אחד בעיני השני? אז המצווה נשארה מצווה, אבל במקום שדכן ישנה דרך מודרנית, עדכנית ונפלאה של הכרויות ברשת. באתר הכרויות תמצאו מאגר גדול של אנשים שמחפשים את מה שלכם יש להציע. במקום לצאת לבר ולמצוא בו במקרה הטוב 3 בני או בנות זוג פוטנציאליים, מתוכם 2 לא מחפשים את מה שאת/ה רוצה, ואחד פשוט לא הטעם שלכם - תוכלו לחפש הכרויות, שעברו מיון והתאמה בדיוק לפי ההעדפות שלכם, ולהתרשם מהם מבלי לצאת מהבית ומבלי לבזבז זמן על הכרויות שמלכתחילה לא מתאימות לכם.

הכרויות – עוברים מהמסך אל המציאות

המטרה האמיתית של הכרויות היא לגרום לכם להפסיק לחפש. אחרי אינסוף הקלקות, התלבטויות מול המחשב וחיפוש של החצי השני באתר הכרויות, מגיע השלב המרגש במיוחד: פגישה ללא עכבר, מחוץ לרשת. בשלב הזה תוכלו להתרשם בצורה האמיתית ביותר מהאדם שנמצא מולכם. זוגות רבים, שהכירו דרך אתר הכרויות, חבים את הזוגיות שלהם לשיטה זו של הכרויות, וממליצים עליה לכל מי שרק מוכן לשמוע.