מאת : מיקי דן
13.07.2017

הכרויות סקס – ההסכמה מתחילה במיטה

אתה מכיר את המצב המביך הזה, שבחורה מתחילה איתך בבר רק בשביל הגוף שלך? שאחרי לילה סוער של סקס מדהים אתה מתאהב בה לגמרי, רוצה לקחת אותה להורים ולבחור איתה טפטים, ואילו היא כבר הרחק הרחק ממך, מחפשת את הבחור החתיך הבא שלה? היא כנראה פריקית של הכרויות סקס. ואת? את מכירה את המצב המתסכל הזה שהבחור החתיך הזה, שהרגע עינג אותך במיטתו, לא רוצה שתלכי, וממש מתעקש שתישארי גם מחר, בעוד שאת כבר מיצית אותו מזמן, והמונית מצפצפת לך למטה? את כנראה פריקית של הכרויות סקס. את המצבים האלו אפשר בקלות למנוע בעזרת הכרויות סקס דרך האינטרנט. הכרויות סקס מגדירות מראש את הכוונות של שני הצדדים. לשם כך בדיוק הוקמו הכרויות סקס, שמבטאות את המטרה הראשונית למפגש, ומשם לאן שתיקחו את היחסים - השמיים הם הגבול. הכרויות סקס

הכרויות סקס - למה זה טוב?

אתם בטח כבר שמעתם את זה קודם, אבל בכל זאת נספר לכם, כי גברים ונשים מתייחסים בצורה שונה לחלוטין לסקס, ולא תמיד ברור עם הצד השני מעוניין ליצור הכרויות סקס, או שהוא מרגיש, כי הכרויות סקס הן לא בשבילו. חיפוש שמוגדר מטבעו למטרה של הכרויות סקס מונע אי נעימויות, וחוסך מכם את ההתפתלויות הלא נעימות של אחרי סקס טוב, והניסיונות להסביר את עצמכם.

תקשיבו לגוף שלכם ותלכו על הכרויות סקס

למעשה, בעזרת הכרויות סקס אתם יכולים להיזכר שוב, שסקס יכול להיות נורא כיף כשמתייחסים אליו בפשטות, ולא עושים ממנו עניין גדול. הכרויות סקס מזמינות אתכם לעצור רגע, להוריד את המגננות והמסכות, ולהקשיב לגוף שלכם ולצרכים שלו בצורה אמיתית וכנה. אל תדחיקו את הרגשות הכמוסים שלכם, אל תצטדקו, ואם מתחשק לכם להכיר דרך הכרויות סקס, פשוט לכו על זה - חיים פעם אחת, אז עדיף לחיות טוב! הכרויות סקס זה טוב, טוב מאד!

הכרויות סקס והסקס טוב

אם אתם מכירים דרך הכרויות סקס, והסקס מתרחש כבר בתחילת היחסים, זה חוסך מכם את הגישושים, את התהיות איך הצד השני מתייחס לסקס, ומכניס ליחסים שלכם את העסיסיות הסקסית מהרגע הראשון. זוגות רבים, שהכירו דרך הכרויות סקס, מצאו את עצמם מתאימים במיטה באופן כזה, שגרם להם לוותר על הכרויות סקס נוספות עם בני זוג אחרים, ולפתח קשר רומנטי חזק. כשהסקס בין בני הזוג מענג, טוב ובריא, כל תוספת אחרת ליחסים היא בונוס, לא?

הכרויות סקס בעידן הפמיניסטי

אחח...להיות גבר צעיר ופנוי בימינו זה תענוג. הנשים כיום הרבה יותר פתוחות, נועזות ומרשות לעצמן הכרויות סקס, בדיוק איך וכמה שמתחשק להן. מהסיבה הזו לא תתקשו למצוא הכרויות סקס, שמציעות לכן מבחר איכותי של נשים יפות, עצמאיות וסקסיות, שיודעות מה הן רוצות ולא מתביישות לקחת. היום הכרויות סקס לא חייבות להיות דבר מביך. הכרויות סקס מהוות הצהרת כוונות אחראית ורצינית, שמטרתה לא לפגוע באף אחד מהצדדים. כשמכירים דרך הכרויות סקס הכל ברור וידוע מלכתחילה, ובמקום כאבי ראש מחכים לכם רק תענוגות חושים והנאה.

מידת הפתיחות של הכרויות סקס

מי שמתגברים על העכבות שלהם, ומבינים כי הכרויות סקס הן הדרך הנכונה בשבילם להכיר, מרגישים בטוחים ומשוחררים להגשים כל פנטזיה, להעיז ולהתנסות בחוויות חדשות של יחסי מין עליהם רק פינטזו עד היום.