מאת : מיקי דן
10.05.2017

חילופי זוגות – לא רק בטניס....

אחרי שנים של זוגיות צמודה, התנסויות רבות ואולי גם שימוש בצעצועים, מזדחלת אל המיטה שלכם גם השחיקה, ולפעמים הצורה הטובה ביותר לגוון את חיי המין והסקס היא דווקא לא להחליף את הפרטנר או לבגוד בו, אלא ללכת איתו למסיבת חילופי זוגות, ולחזור איתו הביתה לדבר על זה. אם אתם חושבים שהקשר בין הכרויות רומנטיקה וזוגיות קרובה ובין מסיבת חילופי זוגות הוא מקרי בלבד, ודאי תתפלאו לשמוע כמה הריגוש של חילופי זוגות תורם לזוגות המתחלפים. ההרפתקה במסגרת חילופי זוגות עשויה לחזק את הרומנטיקה, להצית את הלהבה, שאולי קצת דעכה עם הזמן, ולייצר פנטזיות חדשות משותפות. בדקו אם מסיבת חילופי זוגות היא המסיבה בשבילכם. חילופי זוגות

חילופי זוגות למתחילים

חילופי זוגות הם למעשה מפגש של מימוש פנטזיות. אם במהלך חיי הנישואין שלכם ויתרתם על הפנטזיות שלכם, הרי שמסיבת חילופי זוגות מזמינה אתכם לחזור ולחלום. ולא רק לחלום, חילופי זוגות יכולים להגשים את הפנטזיות הפרועות והסקסיות ביותר שלכם: פנטזיה שבה תוכלי להיות עם 2 גברים בו זמנית, או כזו שבה אתה תוכל לצפות באשתך עם מישהו אחר כפי שתמיד חלמת, וכן הלאה.

ניסויים בזוגות במסיבת חילופי זוגות

אם אין לכם פנטזיה חזקה שכזו, או שאחד מבני הזוג לא מרגיש בנוח עם הרעיון של חילופי זוגות, או שאתם מרגישים שהזוגיות שלכם צריכה חיזוקים במקומות אחרים דווקא, וותרו על מסיבת חילופי זוגות, והעדיפו דרכים אחרות לחיזוק האמון והיציבות של הקשר. ניסוי של חילופי זוגות לזוגות שלא בטוחים בהחלפה לא מומלץ, אלא רק לאלו הבטוחים בעצמם והמעוניינים להתנסות בהרפתקה סקסית משותפת. זה לא מצב טבעי או פשוט לראות את בן/ת הזוג עם מישהו אחר, למרות התשוקה הבוערת והרצון להתנסות בחוויות חדשות כמו חילופי זוגות. זוגות שמודעים לעניין ומכירים את ההשלכות יוצאים מחוזקים ואוהבים הרבה יותר ממסיבת חילופי זוגות, מאשר אלו שלא עשו לעצמם הכנה נפשית ראשונית.

חילופי זוגות ? מתכוננים בבית

לפני שאתם מתלבשים ומתבשמים ורצים למסיבת חילופי זוגות הראשונה שמצאתם, חשבו האם אתם באמת מסוגלים לעבור סיטואציה חילופי זוגות. שבו בנחת וספרו אחד לשני על הפנטזיות שלכם, על המטרות שתרצו להשיג בערב חילופי זוגות, והגדירו עבור עצמכם מה הקו האדום שלכם, ולאן לא תסכימו לרדת .... זה טבעי ומובן לחלוטין שיהיו לכם גבולות, וכדאי לדבר עליהם מראש. על מנת להימנע ממצב לא נעים, חפשו היטב את הזוג המתאים לכם לצורך חילופי זוגות. תוכלו לבצע תהליך של סלקציה ראשונית תוך הגדרת הציפיות והגבולות של כל זוג, כדי שמסיבת חילופי זוגות לא תהפוך לאכזבת חילופי זוגות בשבילכם.

הולכים על חילופי זוגות - איפה נרשמים?

לקראת חילופי זוגות תוכלו תחילה להיפגש בשמונה עיניים עם זוג שמוצא חן בעיניכם, ורק לאחר מכן לקפוץ למים העמוקים של מסיבת חילופי זוגות גדולה ועליזה. לכל זוג יש קצב אחר - מצאו את שלכם. אם אתם מעדיפים לבחור מסיבת חילופי זוגות המונית, לא תתקשו למצוא כאלו. מסיבות חילופי זוגות מתקיימות במועדונים, בבתים פרטיים או אפילו אצל השכנים שלכם. חשוב שתרגישו שלמים עם עצמכם, כשאתם הולכים למסיבת חילופי זוגות הרפתקנית שכזו. מכאן, הדרך אל האושר ואל התענוגות הכמוסים כבר קצרה...