מאת : מיקי דן
01.03.2017

סקס טוב? הכול טוב!

סקס מחקרים כבר הוכיחו את הקשר הישיר הקיים בין סקס ובין בריאות הגוף והנפש. סקס, סקס, סקס - כולם עושים סקס. מי מאיתנו יותר ומי פחות. מה שבטוח – תמיד יש מקום ללמוד דברים חדשים, להתרענן ולהשתפר. הנה כמה טיפים לוהטים, לכם ולכן, שיעזרו בחימום מנועים..... היכונו לשיאים חדשים של סקס!

סקס ואמנות החיזור

סקס מהמם מתחיל עוד לפני שמגיעים למיטה. הוא מתחיל בחיזור . עם השנים, העומס והלחץ, אנחנו נכנסים לשגרה ומפסיקים להראות הערכה לבני הזוג שלנו. מדובר בטכניקות בסיסיות שאנחנו שוכחים מהר מדי. זה חבל, כי ההשקעה ברומנטיקה ובחיזור נושאת רווחים?. מילים טובות, מחמאות, אינטימיות - זה לפני הכול.

קחו את הזמן

לנשים לוקח יותר זמן כדי להגיע לגירוי, ולכן הגברים צריכים להתאזר בסבלנות, ולהשקיע מאמץ במשחק המקדים. נשים אחראיות על ההנאה שלהן לא פחות, ולכן כדאי שתשתתפי גם את בהתנעת העניינים.... את מוזמנת לעצום עיניים, להירגע ולהתמסר לפנטזיות הכי סוערות שלך.

סקס כייפי

מה שעובד בסרטי פורנו לא בהכרח יעבוד עבורכם. כשעושים סקס, הדגש צריך להיות מושם על הנאה פרטית. זה בכלל לא משנה באיזה אופן אתם עושים סקס, והאם אתם מבצעים את התנוחות "הנכונות" או "הלא נכונות". מידת ההנאה שלכם מהסקס היא הקובעת את איכות הסקס שלכם ואת טיבו.

סקס ורמזים מקדימים

כשזה מגיע אל סקס כולם רוצים להיות הכי טובים. הדרך הכי טובה היא פשוט להגיד מה אוהבים, בצורה מדריכה, כנה ובלי להורות. תנו הוראות ארוטיות ולצדן חיזוקים חיוביים. היא עשתה משהו שממש הלהיב אותך? אל תחסוך את זה ממנה. תחמיא לה על זה. הוא לא השקיע מספיק במשחק המקדים? תגידי לו שאת רוצה עוד, כי זה ממש מחרמן אותך.

להיות קשובים ואמיתיים

המפתח של סקס טוב הוא להיות קשוב לצד השני. לקלוט את הצרכים של מי שמולך. מה היא אומרת ומה אומרות תנועות הגוף שלה והצלילים שהיא משמיעה. ככל שתהיו אמיתיים יותר - כך יהיה לכם סקס אמיתי ומהנה יותר.

סקס בלי גבולות

סקס הוא הזדמנות מעולה להראות את הצד חסר הגבולות שלך. הפנטזיות הכי נועזות, דיבור סקסי ובלתי צפוי, אנרגיות חסרות מעצורים....

גיוונים ושבירת שגרה

שגרה יכולה להפוך סקס לוהט לעניין טכני לחלוטין. תהיו פתוחים למגוון האפשרויות במיטה (או על השולחן...). כל שינוי במהירות, בעוצמה או בתנוחה יהפוך את האקט למעניין ומהנה יותר. גיוון תמיד בונה את סף הגירוי מחדש, באופן שבו לא יודעים למה לצפות.

סקס בהפתעה, כאן ועכשיו!

סקס לא עושים בזמנים מחושבים ומדודים מראש וכדי לצאת ידי חובה. אם זה במכונית בדרך הביתה, בשירותים במועדון, או אפילו בזמן שאתם יושבים בארוחת ערב- אין כמו ליזום פיתוי ספונטני בשביל לפלפל את כל העניינים. מדובר בזריקה רצינית לאגו, להרגיש שמישהו לא יכול להתאפק, ואנחנו הגורם לזה. סקס הוא דבר יצרי, אז תנו ליצרים שלכם להשתלט עליכם. סקס טוב עושה לכולם רק טוב. לכו על זה!